MAKE IT online

  • WEB
  • GOOGLE
  • FACEBOOK
  • INSTAGRAM

Naše digitálne služby

Tvorba web stránok

Nechajte si vytvoriť krásny a prezentujúci web, ktorý Vám prinesie klientov.

Reklama na Google

Férová reklama s výborným cielením a výsledkami, ktorú potrebuje každá firma na webe.

Marketingové konzultácie

Nečakajte na zázrak a stanovme si spoločne ciele, ktoré dosiahneme.

Facebook

Predstavte svoj biznis ľuďom, ktorí sú súčasťou jednej z najväčších komunít na svete.

SEO

Základný zdroj návštevnosti a príjmu Vašej firmy. Povinnosť každého webu, ktorý to myslí v online svete vážne.

Instagram

Nezmeškajte nastupujúcii trend ďalších  rokov medzi ľuďmi a firmami.

V dnešnej dobe je pre podnikateľov online svet samozrejmosťou. Máloktorá firma sa dnes zaobíde bez prezentačného webu alebo e-shopu. Tvorba webstránky je prvým krokom k otvoreniu online sveta pre vašu firmu, po ktorom ďalej nastupuje online marketing.

Tvorba web stránok

Krásne a dobre vytvorený web alebo e-shop je prvým krokom k úspechu v online biznise.

Vyberte si pre Váš online projekt správneho partnera, ktorý má na Vás čas, podrží Vás v každej situácií a záleží mu na Vašom úspechu.

My máme z tvorby webových stránok veľkú radosť. Dobre spracovaný web je základom úspechu pre konverzie. Je pre nás nevyhnutné, aby Vaši návštevníci boli aj Vašimi zákazníkmi. Preto využívame najmodernejšie technológie a trendy, takže o responzívnosť sa báť nemusíte.

Nechajte si vytvoriť krásny a moderný web s prvkami interakcie a konverzie, ktorý si bezproblémov pozriete na počítači, tablete ale aj mobile a navyše si ho budete vedieť v prípade záumu spravovať i sám.

Google Ads - reklama na Google

Férová reklama s výborným cielením a výsledkami, ktorú potrebuje každá firma na webe.

Google Adwords alebo už Google Ads je reklama vďaka, ktorej sa viete odprezentovať pred zákazníkmi, ktorí práve hľadajú práve to čo vy ponúkate.

Je to alchýmia dobre vybraných kľúčových slov, cielenia, nastavenia webu a samotnej reklamy. Nemusíte sa báť skrytých poplatkov a nejasných výsledkov. Zaplatíte len za výsledky čiže za získaných potenciálnych klientov.

Vytvárame efektívne reklamy na Google tzv. Google Ads pre firmy, ktoré chcú preraziť v onlien svete.

Marketingové konzultácie

Stratégia a výsledky je to čo vo Vašej firme chýba? Potrebujete ich obnoviť a správne nastaviť?

Marketingové konzultácie sa zameriavajú na súčasné i nové stratégie. Vypracujeme analýzu, stanovíme si spoločne ciele, dohodneme potrebný budget a vytvoríme plán, ktorého plnenie si spoločne prejdeme. Ku všetkému budete mať samozrejme dokumenty a najmä výsledky.

Facebook

Facebook je jedna z najväčších komunít na svete, v ktorej viete veľmi konkrétne nájsť svojho potenciálneho zákazníka. Takúto príležitosť nemožno nevyužiť vo svoj prospech!

Na sociálnu sieť Facebook príde každý mesiac viac ako dva bilióny ľudí, aby sa spájali s rodinou, priateľmi a aby objavovali nové veci. Oslovte potenciálnych zákazníkov a vytvorte si s nimi dlhotrvajúci vzťah, ktorý Vám prinesie vytúžené ovocie vo forme dosiahnutia firemných cieľov, zvýšenia zisku, obľúbenosti a poznateľnosti.

Facebook marketing je jedna z našich domén, ktoré ponúkame našim klientom.
SEO alebo inak organické vyhľadávanie najmä pre Google je jednou z našich obľúbených služieb, ktoré poskytujeme.

SEO - organické vyhľadávanie

Každý deň vyhľadáva niekoľko stratených zákazníkov produkty a služby, ktoré práve vy poskytujete a predávate. Nevedia si vybrať správnu firmu, s ktorou by boli spokojní. A tu vzniká ten krásny priestor pre Vás, ukázať sa a presvedčiť potenciálnych klientov, že vy ste tá pravá firma.

Organické inak povedané neplatené vyhľadávanie na Google je dôležitou súčasťou Vášho biznisu. Nemôžete sa predsa pred svojimi klientmi schovávať a tváriť sa, že nič nepredávate. Práve naopak, organické vyhľadávanie Vám poskytuje priestor pre prezentáciu Vašej firmy. Byť prvý v “organike” je veľká prestíž, je to akoby Váš obchod sídlil na tej najprestížnejšej adrese.

Organické vyhľadávanie – SEO má byť základným zdrojom návštevnosti a Vášho príjmu. Rozdeľujeme ho na jednorázový, ktorý je MUST HAVE pre úplne každú stránku, ktorá vznikne a myslí to v online svete vážne. A potom nasleduje dlhodobo strategická práca na pokročilom SEO.

Instagram

Pre nikoho už asi nie je novinkou, že Instagram valcuje Facebook. Zatiaľ čo má Facebook prvenstvo v počte užívateľov, tak Instagram sa hrdí najväčšou zaangažovanosťou uživateľov medzi sociálnymi sieťami. Instagram sa stal už definítivne hitom roku 2019.

Nechcete, aby Vaša firma zaspala v trendoch a chceli by ste nastúpiť na vlak moderného Instagram marketingu? Tak ste na správnej adrese. Krásne fotky, obľúbenosť a pozitívny svet charakterizuje túto neustále rozvíjajúcu sa sociálnu sieť. Jedno je však už dávno jasné, netreba sa uskromniť len so sieťou Facebook, pretože Instagram pomaly, ale isto vyfúkne všetky prvenstvá čo doteraz mal.

Instagram je služba v rámci social media, ktorú poskytujeme svojim klientom.

Veria nám.

Spokojný klient s našimi komplexnými službami - Hotel Štefánik v Myjave
Spokojný klient s našimi komplexnými službami - Fire prevention z Bratislavy
Spokojný klient s našimi komplexnými službami Svadobný salón lamour v Bošanoch
Spokojný klient s našimi komplexnými službami Bon Appetit zo Žiliny

Ďalšie referencie dostupné na Google.